המלצות מטופלים על אילנה חיון-צדיק 2020-04-18T20:35:42+00:00

ממליצים

עמית הגיע אלי לטיפול עם פוסט טראומה קשה מאוד, עם דיכאון ,חרדות נוראיות ובלתי פוסקות ,לילות ללא שינה כולל שיתוקים שפקדו אותו בלילות ועם מינימום תפקוד. כיום קשה להכיר את עמית הוא עשה מהפך של 180% והוא חי חיים מלאים ומאושרים

זה מה שכתב לי עמית סיום הטיפול:

אילנה מה אפשר לכתוב לאימא שנייה שלי, אימא שלקחה אותי יד ביד,שגילתה לי איך לשמוח, שנתנה לי להתבטא שיצרה אצלי תחושת ביטחון ועוררה אצלי הרגשה אמתית של אור וחיות מה אפשר להגיד לדמות כל כך משמעותית בחיים, דמות שלמדה אותי ולימדה אותי, דמות שאהבתה שחררה אותי מכבלי הייסורים, שהיו מנת חלקי כל כך הרבה שנים.

אני זוכר את עצמי ביומי הראשון אצלך, צל אדם שבר כלי, אפוא הייתי היום בלי היצירה, אפוא הייתי היום בלי לפתח את החוש הרדום שלי, במילים אחרות אפוא הייתי היום אם דרכינו לא היו נפגשות.

אילנה , מעולם לא הייתי טוב בפרדות אבל הפרדה שלנו היא פרדה מאהבה, כזו שמשאירה מקום בלב וזיכרון לאותו אדם לנצח נצחים. דרכנו כמטפלת ומטופל אכן נפרדות אבל בלבי תישארי לעד.

אוהב אותך מכל הלב, שבזכותך פועם בכוח רב.

עמית ט', צלם ומומחה לסרטי תדמית

עדות-מחוסר ביטחון עצמי ושנאה עצמית לאהבה, קבלה וביטחון עצמי גבוה!

אור לנדאו, כיום איש הייטק

שימעו מה אינה אורין מספרת
אני חייבת לספר. מטופלת ותיקה שלי שמגיעה אלי לטיפולי רפלקסולוגיה מספרת לי תוך כדי הטיפול שהיא החליטה להשקיע בעצמה טיפול פסיכולוגי, רק שבמקרה הגיע לא לפסיכולוגית אלא למישהי שהיא משהו מיוחד: פסיכותרפיסטית. מטפלת בשיטות שונות ומגוונות. משהו שהיא מתקשה להסביר אבל פשוט עושה קסם. מצד אחד מאוד מחוברת לקרקע, מאוד ממוקדת, חדה, חכמה, מדויקת וגם רוחנית ומחוברת לחוכמה נשית. מקצוענית אמתית.

כבר בפגישה הראשונה עזרה לה מאוד. המטופלת שלי סיפרה עליה בהתלהבות ענקית
שיבחה אותה בלי סוף. בסוף כמובן שאלתי אותה איך קוראים למטפלת : אילנה חיון-צדיק,
האחת והיחידה. היה כל כך טוב לשמוע את התגובה האמתית הזאת, כל כך שמחה שהיא
חברה במעגל שלנו, ואני כמובן גם שיבחתי אותה.

EU ACTUALLY TYPEWRITER

כחודש לאחר שקיבלתי מחלה חשוכת מרפא, טרשת נפוצה, הבנתי שאני צריכה עזרה עצומה. הפצעים שהיו כל כך עמוקים והפחדים שהיו בתוכי במשך שנים פרצו בבת אחת .הכול סגר עלי, הכל הפך שחור ומבעית. במשך 11 שנים עישנתי סמים. חשבתי שבלעדיהם אני כלום. הביקורת העצמית והמחשבות הקשות על עצמי ובכלל לא נתנו לי רגע של שקט, הכול היה היסטרי ולא ידעתי איך לפעול. הייתי מפוחדת וחשבתי שאני לא טובה בכלום, הייתי כל כך אבודה. הצרות היו עצומות ,שיקרתי לעצמי המון והרדמתי את עצמי עם הסמים.

חיפשתי עזרה מקצועית מדויקת שזה "שחרור פחדים, ריפוי טראומות ובניית בטחון עצמי" ומצאתי את אילנה. בטיפול הרגשתי כמו תינוק קטן, שמתחיל ללמוד צעד צעד איך לבנות לעצמו ביטחון עצמי מפגישה לפגישה הפחדים צפו והתחלנו לתת להם ביטוי. אילנה ליוותה אותי בתקופה הקשה ביותר שחוויתי, הדבר הגדול בטיפול היה להבין מאיפה הפחדים נובעים ולהתחיל לעבוד איתם.

אילנה מלאה בידע ומלאה בשיטות טיפול שונות ומגוונות ובכל פעם התאימה את סוג הטיפול לסוג האנרגיה שבה הגעתי. בכל פעם הייתי יוצאת ממנה נפעמת ובתחושה טובה, כל פעם עשיתי עוד צעד בהיכרות שלי עם עצמי.

היום, כעבור 7 חודשים, אני עומדת על הרגליים. אני עובדת בעבודה טובה ומכניסה, אני מרגישה יציבה ובטוחה, אני נושמת לרווחה, אני סומכת על עצמי ומקבלת את עצמי וממשיכה ללמוד ויודעת שאני יכולה לעוף.

אני מודה על החוויה האדירה שזכיתי בה ,בהכרות שלי עם אילנה, היא עזרה לי בגיל ההתבגרות הקשה מכל (שהגיע בפעם הנוספת בגיל 28), לימדה אותי מה זה הורות (להיות הורה טוב לעצמי), היא לימדה אותי לקבל את עצמי קבלה ללא תנאי וסיפקה לי את כל הכלים הנחוצים כדי להתחיל להתנהל במרחב.

אני מודה לך על כל שנתת לי. עזרת לי עם המאבק הגדול של חיי, הסמים. פחדתי מהיום שבו אפסיק ואני עדיין נפעמת מהידיעה שאין לי שום רצון ,אפילו לא קצת לחזור לשם. את מלאך שהגיע אלי משמיים, פקח את עיני והוביל אותי חזרה אל הדרך, רק שהפעם אל הדרך הנכונה ומלאת האהבה. תודה גדולה לך. אוהבת מאוד

לירון – בחורה צעירה בת 28- גבעתיים

רציתי לשתף אותך בתהליך שעברתי והמון בזכותך. הגעתי אליך במצב נפשי קשה,
זקוקה לעזרה ענקית, הייתי חסרת ביטחון, הרגשתי "נטושה" , פגועה, פוחדת מהעתיד.
לצדך למדתי המון על עצמי, על הכוחות הענקיים שטמונים בי ועל חוזק נפשי מאוד גדול.
למדתי איך להתמודד עם הדברים, לאהוב את עצמי בזכות עצמי, למדתי איך להתנהל נול הוריי,
לאחר המפגשים לקחתי את עצמי בידיים, עברתי עם עצמי תהליך של דיאטה- רזיתי 10 ק"ג'.
שכחתי את האהבה הישנה ונכנסה לי אהבה אחרת בחיים, טסתי להשתחרר בדרום אמריקה
והיום אני מתחילה את דרכי בלימודים לתואר ראשון במשפטים, תודה רבה לך.

אלה , סטודנטית למשפטים

היי אילנה

הייתי אצלך בטיפול תקופה של כמה חודשים . באותה תקופה היה לי מאוד קשה להיפתח ואני יודע שהטיפול אתך עזר לי לקבל הרבה מהביטחון שלי חזרה. באותה תקופה חייתי עם ההורים, סגור בחדר שלי רוב הזמן. היה לי מאוד קשה להביע את הרגשות שלי כי פחדתי מה אנשים יגידו .התחלתי לעבוד במכירות ולא ידעתי אם אני מספיק טוב בשביל העבודה הזאת.

ממצב שהו הייתי בלי שום ביטחון עצמי ולא יכולתי לתקשר עם אנשים כיום אני עובד בחברת גדולה, אני יכול לומר שאני מנהיג, אחראי על אנשים רבים שעובדים תחתיי. אין לי שום בעיה שבעולם להתחיל שיחה עם כל בן אדם, מי שזה לא יהיה .

אני משתכר יפה מאוד ,כבר לא גר עם ההורים,  אני גר במרכז ,יוצא לבלות בסופי שבוע , שומר על קשר עם חברים, מטייל בחו"ל .. והכי חשוב נהנה מהחיים וזאת רק ההתחלה. בעתיד אני מתכנן לנהל גם חברה משלי וליזום הכי רחוק שאפשר!!

אז לא אמרתי לך שלום כמו שצריך אבל אני רוצה להודות לך מאוד על תקופה מאוד קשה שאת עזרת לי לצאת ממנה
אני זוכר שהייתי יוצא מכל טיפול עם קצת יותר תקווה בלב. איתך בניתי בסיס אמוציונלי ,שעוזר לי עד היום ויעזור לי בעתיד .אני בן אדם אחר לגמרי עכשיו.

את היית מדהימה ורק בדיעבד אני יכול באמת להעריך את מה שנתת לי.

שוב מודה מכל הלב
שלך א. ר 

"היי אילנה, אני אמנם באמצע הקורס במתנה שלך, אך אני חייבת לומר שהוא ממש עוזר! פתחת לי את העיניים, שיש לי את הזכות המלאה להיות מאושרת – והנה אני מאושרת! המון אנשים שואלים אותי הרבה פעמים למה המצב רוח שלי השתנה קיצונית לטובה,למה אני כל הזמן מחייכת וצוחקת ואני באמת מתחילה להבין שהחיים קצרים מדי מלבזבז אותם על חרטות ופחדים, צריך להתחיל לשמוח ולחיות את החיים בכיף! פתחת לי את העיניים, שיש לי את הזכות המלאה להיות מאושרת – והנה אני מאושרת! את מדהימה, אמנם הקורסים נשלחים וירטואלית אך עדיין, ניתן ללמוד מהאתר שלך הרבה עלייך,על זה שאת אדם אכפתי ומדהים. שולחת לך את כל הטוב שבעולם ותודה ענקית."

דנה לוין

קבל/י את המדריך שיעזור לך, להגיע להערכה עצמית גבוהה​

קבלי את המדריך שיעזור לך,
להגיע להערכה עצמית גבוהה​