המלצות מטופלים על אילנה חיון-צדיק 2024-04-25T16:09:21+03:00

ממליצים

מפוסט-טראומה ששיתקה את חייו לחיים מלאים ומספקים

.

עמית התמודד עם פוסט טראומה קשה וממושכת. הוא הגיע אלי לקליניקה שבר כלי , עם דיכאון וחרדות קשות ויומיומיות אשר נמשכו שנים. עם הפרעות שינה חמורות , סיוטים ושיתוק גופני בלילות ,עם קושי ליצור יחסים בכלל ואינטימיות בפרט . ובאופן כללי קושי אמתי להתמודד עם החיים : בעבודה, בזוגיות בקשרים עם המשפחה ועם חברים

במהלך הטיפול השתקם עמית ושינה את חייו ב180מעלות. הוא הצליח להתגבר על הפוסט טראומה .הוא נפטר מהחרדות ומהדיכאונות ,פיתח חוסן נפשי, ,ביטחון העצמי ודימוי עצמי חזק . הוא רכש כלים לתקשורת בין אישית נכונה ואפקטיבית- ותפקודו השתפר פלאים : עמית הצליח לסיים לימודים גבוהים , רכש חברויות אמת ,התקרב מחדש למשפחתו וכיום נהנה מקשר נהדר איתם, הוא יצר זוגיות טובה והפך לאבא גאה לשני ילדים. וכיום הוא מנהל קריירה מצליחה כצלם מקצועי מבוקש .

*כשמדובר בפוסט טראומה מורכבת כשל עמית ,אחוז המחלימים ממנה הוא קטן יחסית.
עמית זכה להציל את חייו.

שמעו עכשיו מה יש לעמית לומר על הטיפול שעבר אצלי

משנאה והרס עצמי לביטחון עצמי גבוה והצלחה בקריירה

אור לנדאו, איש הייטק

הגעתי לפסיכותרפיסטית, מישהי שהיא משהו מיוחד, מטפלת בשיטות שונות ומגוונות, משהו שקשה להסביר אבל פשוט עושה קסם.
.

מטופלת ותיקה שלי ,שמגיעה אלי לטיפולי רפלקסולוגיה מספרת לי תוך כדי הטיפול , שהיא החליטה להשקיע בעצמה טיפול פסיכולוגי, רק שבמקרה הגיעה לא לפסיכולוגית אלא למישהי שהיא משהו מיוחד: פסיכותרפיסטית. מטפלת בשיטות שונות ומגוונות. משהו שהיא מתקשה להסביר אבל פשוט עושה קסם. מצד אחד מאוד מחוברת לקרקע, מאוד ממוקדת, חדה, חכמה, מדויקת וגם רוחנית ומחוברת לחוכמה נשית. מקצוענית אמתית.

כבר בפגישה הראשונה עזרה לה מאוד. המטופלת שלי סיפרה עליה בהתלהבות ענקית ושיבחה אותה בלי סוף. בסוף כמובן שאלתי אותה איך קוראים למטפלת : אילנה חיון-צדיק,
האחת והיחידה. היה כל כך טוב לשמוע את התגובה האמתית הזאת. כל כך שמחה שהיא חברה במעגל שלנו, ואני כמובן גם שיבחתי אותה.

אינה אורין מטפלת ברפואה משלימה

EU ACTUALLY TYPEWRITER

הגעתי לאילנה אבודה ,עם מחלה חשוכת מרפא, פצעים נפשיים עמוקים ופחדים של שנים ויצאתי ממנה בחורה אחרת לגמרי
.

כחודש לאחר שקיבלתי מחלה חשוכת מרפא,  הבנתי שאני צריכה עזרה עצומה. הפצעים שהיו כל כך עמוקים והפחדים שהיו בתוכי במשך שנים פרצו בבת אחת .הכול סגר עלי, הכול הפך שחור ומבעית. במשך 11 שנים עישנתי סמים. חשבתי שבלעדיהם אני כלום. הביקורת העצמית והמחשבות הקשות על עצמי לא נתנו לי רגע של שקט, הכול היה היסטרי ולא ידעתי איך לפעול.

הייתי מפוחדת וחשבתי שאני לא טובה בכלום,  לא עבדתי במקצוע שלי כי חשבתי שאני לא שווה ולא ירצו לקבל אותי . הייתי כל כך אבודה. הצרות היו עצומות ,שיקרתי לעצמי המון והרדמתי את עצמי עם הסמים. חיפשתי עזרה מקצועית מדויקת שזה "שחרור פחדים, ריפוי טראומות ובניית בטחון עצמי" ומצאתי את אילנה.

בטיפול הרגשתי כמו תינוק קטן, שמתחיל ללמוד צעד צעד איך לבנות לעצמו ביטחון עצמי. אילנה ליוותה אותי בתקופה הקשה ביותר שחוויתי, הדבר הגדול בטיפול היה להבין מאיפה הפחדים נובעים ולהתחיל לעבוד איתם ולבטא אותם. אילנה מלאה בידע ומלאה בשיטות טיפול שונות ומגוונות ובכל פעם התאימה את סוג הטיפול לסוג האנרגיה שבה הגעתי. בכל פעם הייתי יוצאת ממנה נפעמת ובתחושה טובה, כל פעם עשיתי עוד צעד בהיכרות שלי עם עצמי.

היום, לאחר הטיפול אני בחורה אחרת לגמרי . אני עומדת על הרגליים. אני עובדת בעבודה טובה ומכניסה, אני מרגישה יציבה ובטוחה, אני נושמת לרווחה, אני סומכת על עצמי ומקבלת את עצמי וממשיכה ללמוד ויודעת שאני יכולה לעוף. אני מודה על החוויה האדירה שזכיתי בה ,בהכרות שלי עם אילנה.

אילנה עזרה לי בגיל ההתבגרות הקשה מכל (שהגיע בפעם הנוספת בגיל 28) היא לימדה אותי מה זה הורות (להיות הורה טוב לעצמי), היא לימדה אותי לקבל את עצמי קבלה ללא תנאי וסיפקה לי את כל הכלים הנחוצים כדי להתחיל להתנהל במרחב. אני מודה לך על כל שנתת לי. עזרת לי עם המאבק הגדול של חיי, הסמים. פחדתי מהיום שבו אפסיק ואני עדיין נפעמת מהידיעה שאין לי שום רצון ,אפילו לא קצת לחזור לשם.

אילנה , את מלאך שהגיע אלי משמיים, פקח את עיני והוביל אותי חזרה אל הדרך הנכונה ומלאת האהבה.

תודה גדולה לך. אוהבת מאוד
לירון גרפיקאית גבעתיים

הגעתי אליך במצב נפשי קשה ובתהליך שעברתי המון בזכותך עשיתי שינוי עצום בחיי.
.

היי אילנה , רציתי לשתף אותך בתהליך שעברתי והמון בזכותך. הגעתי אליך במצב נפשי קשה, זקוקה לעזרה ענקית, הייתי חסרת ביטחון, הרגשתי "נטושה" , פגועה, פוחדת מהעתיד. לצידך למדתי המון על עצמי, על הכוחות הענקיים שטמונים בי ועל חוזק נפשי מאוד גדול. למדתי איך להתמודד עם הדברים, לאהוב את עצמי בזכות עצמי ולמדתי איך להתנהל מול הוריי.

בעקבות המפגשים עשיתי שינוי עצום בחיי . לקחתי את עצמי בידיים, עשיתי תהליך של דיאטה- שבו רזיתי 10 ק"ג'. שכחתי את האהבה הישנה ונכנסה לי אהבה אחרת בחיים, טסתי להשתחרר בדרום אמריקה והיום אני מתחילה את דרכי בלימודים לתואר ראשון במשפטים, תודה רבה לך.

אלה , סטודנטית למשפטים

הגעתי אליך בתקופה מאוד קשה .סבלתי מחרדה חברתית ובלי שום ביטחון עצמי -כיום אני עובד בחברת גדולה. אחראי על אנשים רבים ,משתכר יפה, יש לי חברים והכי חשוב נהנה מהחיים.

.

היי אילנה , הייתי אצלך בטיפול במשך כמה חודשים . באותה תקופה היה לי מאוד קשה . סבלתי מחרדה חברתית, חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך. היה לי קשה להיפתח  והטיפול אתך עזר לי לקבל הרבה מהביטחון שלי חזרה. באותה תקופה חייתי עם ההורים, סגור בחדר שלי רוב הזמן. היה לי מאוד קשה להביע את הרגשות שלי כי פחדתי מה אנשים יגידו .גם לא הצלחתי לעבוד בגלל הקושי והפחד בחברת אנשים וגם כי לא האמנתי בעצמי וחשבתי שאני לא מספיק טוב .

ממצב שבו הייתי בלי שום ביטחון עצמי וחסר יכולת לתקשר עם אנשים – כיום אני עובד בחברת גדולה. אני יכול לומר שאני מנהיג. אני אחראי על אנשים רבים שעובדים תחתיי. ואין לי שום בעיה שבעולם להתחיל שיחה עם כל בן אדם, מי שזה לא יהיה . אני משתכר יפה מאוד ,כבר לא גר עם ההורים,  אני גר במרכז ,יוצא לבלות בסופי שבוע , שומר על קשר עם חברים, מטייל בחו"ל  והכי חשוב נהנה מהחיים וזאת רק ההתחלה. בעתיד אני מתכנן לנהל גם חברה משלי וליזום הכי רחוק שאפשר!!

אז אילנה , אני רוצה להודות לך מאוד על תקופה מאוד קשה שאת עזרת לי לצאת ממנה .אני זוכר שהייתי יוצא מכל פגישה אתך עם קצת יותר כוחות ותקווה בלב. אתך בניתי בסיס רגשי חזק ,שעוזר לי עד היום ויעזור לי בעתיד . אני בן אדם אחר לגמרי עכשיו.

את היית מדהימה ורק בדיעבד אני יכול באמת להעריך את מה שנתת לי. שוב מודה מכל הלב

נ. ב שלחתי אחר-כך גם את אימא לטיפול אצלך וגם היא יצאה מאוד מרוצה (:

שלך אלי

אלי .ר מנהל חברת מכירות

לא האמנתי שהשינוי יכול לקרות לי , אני ? עוד מעט 50 שנה שאני ככה .אבל היום אני לא מפחדת . היום אני במקום אחר. המון תודה.
.

לא האמנתי שזה יכול לקרות לי. אני ? עוד מעט 50 שנה שאני ככה.  אבל היום אני לא מפחדת לומר את דעתי, אני לא מפחדת להגיד להעיר. עכשיו אני במקום הראשון. סוף סוף אני מבינה שאני מנהלת צוות .ולזכותך יאמר שהאמנת שזה יכול לבוא. וזה בא מבחינתי בצורה זורמת ,לא איזה שינוי דרסטי , אלא מרגישה שזה בא טבעי ואני במקום אחר, כי מגיע לי.

אני רוצה לאחל לך גמר חתימה טובה .
מגיע לך שאלוקים שבשמיים יחתום תחת שמך חתימה טובה. רק דברים טובים.
המון תודה

יש לי זוגיות וילדים. אני חיה את החלום שלי . אין ספק שאת תרמת והיית שותפה למסע הזה. תודה רבה אילנה . תודה על הכול

.

אילנה, שיטת הטיפול הייחודית שלך קולעת . הגעתי חנוקה ,כבויה ועם ביטחון עצמי ירוד נורא ותוך תקופה יחסית קצרה התרוממתי .שמחת החיים חזרה וכך גם הביטחון העצמי שלי
.

אילנה היקרה, מודה לך מעומק הלב על המפגשים אתך. שיטת הטיפול הייחודית שלך קולעת, מקצועית ועם רגישות ענקית מצדך . הגעתי אליך לאחר תקופה עמוסה רגשית . הייתי נורא עצובה , חנוקה , כבויה ועם ביטחון עצמי ירוד נורא. ותוך תקופה קצרה יחסית אצלך –התרוממתי, האופטימיות ושמחת החיים חזרו וכך גם הביטחון העצמי שלי.

אוהבת , מאוד מעריכה ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם
א.

בעבר לא האמנתי בפסיכולוגים עד שהגעתי לאילנה . הגעתי לטיפול חסום רגשית , בלי אהבה עצמית ובלי שמחת חיים. בעקבות הטיפול הרגשתי הרבה יותר טוב . התגברתי על החשיבה השלילית , למדתי להאמין בעצמי ולהיות בטוח ופתוח עם אנשים .

.

לפני שהגעתי לטיפול הייתי חסום רגשית בלי יכולת להרגיש רגשות עמוקים בכלל ורגשות חיוביים כמו אהבה שמחה בפרט. לא יכולתי לנהל תקשורת פתוחה . לא אהבתי את עצמי ולא האמנתי בעצמי וראיתי את הדברים בדרך שלילית . לא ידעתי למה זה כך אך היה לי ברור שאני צריך עזרה – וכך הגעתי לאילנה.

יצאתי למסע שלא ידעתי לאן הוא ייקח אותי .למזלי לא הייתי לבד במסע הזה. היה לי את אילנה לצדי. יש לציין שלפני אילנה לא האמנתי בפסיכולוגים וביכולתם לעזור . לכן סיקרן אותי לנסות דרך אחרת של תרפיה.

אילנה מקבלת אותך בגובה העיניים. בצורה הכי פשוטה ,כנה ואמתית שיש . היא מביאה אתה לפגישות את כל הניסיון האישי שהיא עצמה חוותה .ואת כל הניסיון המקצועי הרב שלה ומחויבות שיא אליך כמטופל  .

באופן אישי ,ההתחלה היה קשה ומאתגרת . אתה צולל עמוק אל נבכי חייך .בכל פעם שהייתי כועס/ מתוסכל /מורד בטיפול עקב הקשיים שהתמודדתי איתם . אילנה תמיד ידעה להבין מה אני עובר , לזהות זאת ולדלג מעל זה עם חשיבה והרבה ניסיון.

בעקבות התהליך עשיתי התקדמות גדולה מאוד התחברתי אל עצמי ואל חלקים בתוכי שהדחקתי בעבר .נתתי ביטוי (סוף סוף) לאינטליגנציה הרגשית שיש בי וביטאתי אותה ללא חשש בשיחות פתוחות עם אנשים. למדתי לראות אפשרויות נוספות לאירועים שקורים לי עם אנשים ולא לחשוב כל הזמן שהכול קשור אלי. התגברתי על החשיבה השלילית שלי ולמדתי לנהל את הרגשות שלי בצורה נכונה יותר (במקום להיעלב) . בעקבות התהליך הרגשתי הרבה יותר טוב . למדתי לזהות את הכוחות והחוזקות שלי . להאמין בהם ולבטא אותם .

ובנימה אישית תודה לך אילנה שליווית אותי במסע הזה של חיי . לא נבהלת והיית תמיד רגישה ומתחשבת כשהיה קשה . תודה

ארז

.

שמעו איזה שינוי מדהים התחולל באלדד

כשקיבלתי את אלדד לטיפול הוא היה כבן 17 עם רקע שפחתי קשה לא עובד לא לומד ומעשן סמים הוא התמודד עם רקע משפחתי קשה ועם קשיים רגשיים   בהתחלה כשנשלח אלי לטיפול הוא לא אהב את הרעיון אבל במהלך הטיפול ובסופו הוא עשה מהפך והגיע להשיגים עצומים ושינוי מרגש , אז הבין איזה מזל שהוא הסכים להיכנס לתהליך

אבל למה לדבר הרבה .לחצו עכשיו על הנגן ושמעו את עדותו של אלדד על התהליך שעבר ועל ההישגים שהגיע אליהם , האזנה נעימה

המסע המדהים ומשנה החיים אצל אילנה הוא מתנה שקראתי לה " להעניק לעצמי חיים טובים"
.

המסע המדהים ומשנה החיים אצל אילנה הוא מתנה שקראתי לה " להעניק לעצמי חיים טובים". אילנה אפשרה לי להיות בצורה שמעולם לא הכרתי . היא הכילה אותי ודרבנה אותי לגלות מה עוד יש בי שעדיין לא ידעי ולא שיערתי . היא עזרה לי לבנות "עצמי" חזק , שמעולם לא ידעתי. היא עזרה לי לפגוש את עצמי בדרכים שונות ולפתח את עצמי בהיבט הטוב ביותר.

הגעתי אליה בת 20 + אך עם תקיעות רגשית של ילדה קטנה. וביחד אתה עם הליווי המרגש צמחתי ונהייתי אישה מאושרת . מאמינה בעצמי ונאמנה לעצמי ולדרך שלי. לב הטיפול בפועל הסתיים אך הוא המשיך לפעום שנים אחרי . הפנמתי את הדמות של אילנה כאובייקט חיובי , מאמין ותומך . והיא תמיד "ישבה לי על הכתף " כשהייתי צריכה קול פנימי חיובי שיאיר לי את הדרך ויזכיר לי מי אני וכמה אני חיובית וטובה ויכולה לכבוש את העולם.

אילנה הייתה בשבילי דמות  חיונית להתפתחותי האישית והמקצועית . אילנה תמיד תהיה זו ששמה את המלט בין האבנים לבניית הבית האמתי שלי – לבנייה של "האני" האמתי שלי .

י.א

.

 46 שנה החמצתי ומהשנה 47 בזכותך!! מיצית , נהניתי וממשיכה ליהנות ולמצות את החיים .
.

אילנה יקרה , אחרי 120 שנה ישאלו את האדם : "חמץ או מצה?"
חמץ- האם החמצת את החיים?
מצה-האם מיצית את החיים?

ואני יכולה לומר היום ש 46 שנה החמצתי ומהשנה 47 בזכותך!! מיצית , נהניתי וממשיכה ליהנות ולמצות את החיים .

אילנה, כמה שאת מדויקת כתמיד ומחברת אותי לעצמי תמיד . תודה על נוכחותך בחיי . כמו שהייתה בעבורי בתקופה משמעותית במסלול חיי. אוהבת ומודה על היותך את אוהבת תמיד, ים

.

אפוא הייתי לפני 3 שנים ואפוא אני היום. את נתת לי את הכלים לעשות שינוי מקצה לקצה והוצאת החוצה את האני האמתי שלי . וטוב לי .
.

אילנה יקרה חשבתי עליך הרבה אתמול . ובפנים חשבתי אפוא הייתי לפני 3 שנים ואפוא אני היום. והכלים שנתת לי כדי לעשות שינוי מקצה לקצה . מאישה שקטה הפכתי לאישה שמדברת וצוחקת . מאישה שלא רוצה לבלוט אלא רק לעשות וללכת –הפכתי  לאישה שאפילו ברחוב מנופפים לה לשלום  ואם בעבר התעלמתי – היום אני מנופפת חזרה לשלום. מאישה שלא הייתה יכולה לומר דבר לצוות שלה ורק ספגה ובלעה פנימה הפכתי להיות לאישה האומרת את דעתה ועומדת על דעתה . והסביבה פתאום מקבלת – לא כי אני מעליהם אלא כי אני מרגישה שווה להם .  מאישה שהיה לה קשה לומר מילה טובה לאחרים הפכתי להיות למישהי שזוכה היום להרבה תודה על מה שאני נותנת לאחרים . הם אומרים לי :"אני כל כך נהנית לעבוד אתך , את מפרגנת ואת משתפת ואת נותנת לצוות להיות חלק מהמקום הזה. ואני מקבלת פידבקים גם מהמנהלים שלי.

וכל השינויים האלה לא היו ללא העזרה שלך . לפני כן הביטחון העצמי שלי היה בקרקעית הים . הפגישות אתך היו עם המון בכי כי היה לי רע וקשה . לא יותר! עברתי אתך תהליך של שינוי , שנותן את אותותיו. אז המון המון תודה . את לא מלווה אותי כבר 3 שנים אבל את האיש הקטן שיושב לי בראש ועדיין מלווה אותי . אני זה מי שאני ואת הוצאת החוצה את האני האמתי שלי  וטוב לי.

אז המון המון תודה

הרבה בזכותך שיניתי דפוסי חשיבה והתחלתי להסתכל אחרת על עצמי ועל החיים. שמחה שפגשתי מטפלת שההצלחה שלי חשובה לה יותר מהכול
.

אילנה יקרה!  אחרי כל כך הרבה מטפלים שהכרתי . ראיתי סרטון שלך ביוטיוב והרגשתי שהשיטה שלך לגמרי מדברת אלי! יצרתי אתך קשר והתחלתי להגיע למפגשים קבועים. לאורך כל התהליך ליווית אותי בהמון עידוד , ראיה מדויקת של הקושי ומציאת דרכי התמודדות . עברתי אתך תהליך והרבה בזכותך שיניתי דפוסי חשיבה והתחלתי להסתכל אחרת על עצמי ועל החיים. שמחה שפגשתי מטפלת שההצלחה שלי חשובה לה יותר מהכול

תודה על הכול
ליטל. ש

*שימו לב להמלצה הנוספת בתגובה למטה של מיכל חגי מטופלת לשעבר , שמזדהה עם כל מילה (:

.

אילנה עם המון אהבה והערכה . אני עכשיו באירוע בר מצווה. בחיים לא הייתי כזו משוחררת , רוקדת מענטזת , ונהנית, נהנית נהנית , בלי כל המחשבות שהיו מסביב, תודה לך

התהליך שעברתי אתך – אין לי מילים לתאר . מהמקום שהגעתי אליך ולאן הגעתי בתהליך אתך – זה פשוט פער עצום.
.

היי אילנה , רציתי להודות לך על תקופה מדהימה בחיי. התהליך שעברתי אתך – אין לי מילים לתאר . מהמקום שהגעתי אליך ולאן הגעתי בתהליך אתך – זה פשוט פער עצום. את עזרת לי להבין מי אני ואת החיים עצמם. עזרת לי לקבל את החיים ואת עצמי ובמיוחד ליהנות מהחיים  . עזרת לי לחזור לילד שבי , לאומן היוצר שבי . אתך עשיתי תהליך עצום שבו למדתי, להרגיש, לקבל , לתת ,להזדהות ,לשחרר . תודה עצומה

.

הוא חי מהתקף חרדה אחד להתקף חרדה שני  -אלו היו חייו .סבל מתמשך , עד שבעקבות הטיפול חל השינוי הגדול . הוא השתחרר מהחרדות ,בנה ביטחון עצמי גבוה וכל חייו השתנו לטובה.

.

אילנה יקרה,  את מטפלת מדהימה. יש לך חלק ענק בריפוי שלי בחיי. מאחלת לך להמשיך ולהיות אור גדול להרבה אנשים

.

איך התגברה יוליה לגמרי על התקפי החרדה שלה ובנתה ביטחון עצמי חזק

.

יוליה הגיעה לטיפול בעקבות התקפי חרדה תכופים, חוסר ביטחון עצמי ועם דימוי עצמי נמוך מאוד, כאבים פיזיים מהם סבלה במשך שנתיים – כל אלה גרמו ליוליה לכאב נפשי גדול ולבעיות משמעותיות בזוגיות, ביחסים חברתיים, בקריירה ועוד. בעקבות הטיפול בנתה יוליה ביטחון עצמי חזק ואהבה עצמית. החרדות נעלמו לחלוטין וגם לכאבים הגופניים לא נותר זכר. יוליה עשתה מהפך של 180%. היא מאושרת ממצבה החדש וחוגגת את החיים

לחצו עכשיו על הנגן ושמעו מה מספרת יוליה על הטיפול

היי אילנה,
אני אמנם באמצע הקורס במתנה שלך, אך אני חייבת לומר שהוא ממש עוזר!
פתחת לי את העיניים, שיש לי את הזכות המלאה להיות מאושרת – והנה אני מאושרת!

המון אנשים שואלים אותי הרבה פעמים למה המצב רוח שלי השתנה קיצונית לטובה,
למה אני כל הזמן מחייכת וצוחקת ואני באמת מתחילה להבין שהחיים קצרים מדי
מלבזבז אותם על חרטות ופחדים, צריך להתחיל לשמוח ולחיות את החיים בכיף!

פתחת לי את העיניים, שיש לי את הזכות המלאה להיות מאושרת – והנה אני מאושרת!

את מדהימה, אמנם הקורסים נשלחים וירטואלית אך עדיין, ניתן ללמוד מהאתר שלך
הרבה עלייך, על זה שאת אדם אכפתי ומדהים. שולחת לך את כל הטוב שבעולם
ותודה ענקית."

דנה לוין

לקבלת המדריך המלא בחינם לחיים מאושרים עם דימוי עצמי מנצח!

קבל/י מתנה מיוחדת את המדריך המלא שיעזור לך,
לבנות ביטחון עצמי חזק ודימוי עצמי מנצח!

קבל/י את המדריך שיעזור לך,
להגיע להערכה עצמית גבוהה​